Sizi Arayalım Bize Ulaşın Tanıtım Filmi E-Katalog Sanal Tur Görüntülü Görüşme

Duyurular

ÜNSAL GROUP'TAN, AMPUTE MİLLİ FUTBOL TAKIMI OYUNCULARINA BÜYÜK JEST ÜNSAL GROUP, Ampute Milli Futbol Takımı Oyuncularına Meva Şehir projesinden daire hediye etti. Meva Şehir konut projesinin satış ofisindeki teslim törenine Ampute Milli Futbol Takımı futbolcuları Osman Çakmak, Barış Telli, Fatih Şentürk, Mert Yılmaz, Feyyaz Gözaçık, Kemal Güleş, Savaş Kaya, Rahmi Özcan, Ömer Güleryüz ve Şeyhmus Erdinç'in yanı sıra Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal katıldı. Törende konuşan Ünsal Gr...

Ampute Milli Takımımız Meva Şehir'de!

Meva Şehir Almanya’nın Dortmund kentinde düzenlenen Festi Ramazan etkinliğinde yerini aldı! Türkiye’nin marka konut projesini görmek için Avrupa’da yaşayan tüm gurbetçilerimiz standımıza yoğun ilgi gösterdi.

Almanya Dortmund'da Fest-i Ramazan Organizasyonuna Katıldık!

Türkiye'nin marka projesi Meva Şehir'i yurt dışında tanıtmaya devam ediyoruz! İran'da gerçekleştirilen organizasyonda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Ünsal hem Meva Şehir'i hem de Ankara'yı İranlı yatırımcılara tanıttı. Meva Şehir İranlı yatırımcılar da tarafından da tam puan aldı!

İran'a Meva Şehir'i Tanıttık!

Ankara ve Türk müteahitlik sektörünü temsil etmek, yurt dışına tanıtmak misyonuyla katıldığımız Irak’daki “IR EXPO IRAQ REAL ESTATE” Fuarında yoğun ilgi gördük. Meva Şehir standımız Büyükelçimiz Fatih YILDIZ ve konut almak isteyen ziyaretçilerden de yoğun ilgi gördü. Tüm ziyaretçilerimize gösterdikleri ilgi ve talep için teşekkür ederiz.

Ir Expo Iraq Real Estate Fuarı

Ankara ve Türk müteahitlik sektörünü temsil etmek, yurt dışına tanıtmak misyonuyla katıldığımız 13. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Fuarında yoğun ilgi gördük. Meva Şehir standı Kuveyt Veliaht Prensi ve Arap dünyasından pek çok yatırımcıyı ağırlarken, konut almak isteyen ziyaretçilerden de yoğun talep aldı. Tüm ziyaretçlerimize gösterdikleri yoğun talep ve ilgi için teşekkür ederiz.

13. Gayrimenkul Fuarı & Arap - Türk Zirvesi

Meva Şehir'e ödül yağmaya devam ediyor! 'Yılın Marka Projesi' seçilen Meva Şehir, sanat ve iş dünyasından pek çok ünlü isimin katıldığı görkemli organizasyonla ödülünü aldı. Yılın Marka Projesi Ödülü, Meva Şehir adına Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Ünsal'a taktim edildi.

Yılın Marka Projesi Meva Şehir Seçildi!

Ankara Gazeteciler ve Yazarlar Derneği tarafından düzenlenen "Ankara'ya Değer Katanlar" ödül töreninde Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan Ünsal, Meva Şehir'le "Yılın Konut Projesi" ödülünün sahibi oldu.

Ankara'ya Değer Katanlar Ödül Töreni

Meva Şehir hızla yükselirken, 2.etabımızın da temellerini atmanın mutluluğunu yaşıyoruz! 2. etap temel atma törenimizi Çankaya, Etimesgut, Sincan kaymakamlarımız ve Sincan Belediye Başkanımız ve Yeşilova kooperatif yöneticilerinin katılımlarıyla oldukca keyifli atmosferde gerçekleştirdik.

Meva Şehir 2. Etap Temel Atma Töreni

Meva Şehir lansman organizasyonuna gösterdiğiniz çok yoğun ilgi ve talep için teşekkür ederiz. Lansman ayına özel sunduğumuz fiyat avantajlarını öğrenmek ve örnek dairelerimizi görmek için sizi de Meva Şehir satış ofisine bekleriz.

Meva Şehir'in Lansman Organizasyonu

Merakla beklenen Meva Şehir’in lansman tarihi belli oldu. 06 Mayıs 2018 Pazar günü saat 13:00’da satış ofisimizdeki organizasyonumuzla lansmanımızı gerçekleştireceğiz. Aynı gün Meva Şehir’in örnek daireleri de gezme ve projeyi daha yakından tanıma imkanı da sunulmaya başlanacaktır. Meva Şehir’i tanımak isteyen herkesi lansman organizasyonumuzda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Meva Şehir’in Lansman Tarih Belli Oldu

Meva Şehir’e ödül yağmaya devam ediyor. Meva Şehir bu kez de Gümüşhane’nin En’leri ödül töreninde ‘Yılın En Başarılı Konut Projesi’ seçildi. Gümüşhane Vizyon Dergisi tarafından gerçekleştirilen '2017 Yılın En'leri' anketinde dereceye giren isimlere düzenlenen törenle ödülleri verildi. Meva Şehir'in ödülünü Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan ÜNSAL aldı.

Meva Şehir'e Ödül Yağmaya Devam Ediyor.

Meva Şehir 'Yılın Enleri' ödül töreninde, 'Yılın En Başarılı Konut Projesi' ödülünün sahibi oldu. Meva Şehir; mimarisi, konsepti ve sunduğu sosyal olanakları konut sektörünün en iyisi seçildi.

Yılın En Başarılı Konut Projesi: 'meva Şehir' Seçildi!

Meva Şehir temel atma töreni 5 Kasım 2017'de şantiye alanımızda yapılan tören ile gerçekleştirildi.

Meva Şehir Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

CNR Emlak, Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarında yerli ve yatırımcıyla buluşan Meva Şehir, lansman öncesi avantajlarıyla katılımcıların büyük ilgisi ilgisini gördü.

Cnr Gayrimenkul Yatırımları Fuarında Yoğun İlgi İle Karşılandık

Haberankara tarafından düzenlenen Ankara siyaset, iş, bürokrasi gibi seçkin davetlilerin katıldığı törende, Ünsal Group Meva Şehir projesi ile yılın projesi ödülünün sahibi oldu.

Meva Şehir Yılın Projesi Ödülünün Sahibi Oldu

Meva Şehir 'Yılın Enleri' ödül töreninde, 'Yılın En Başarılı Konut Projesi' ödülünün sahibi oldu. Meva Şehir; mimarisi, konsepti ve sunduğu sosyal olanakları konut sektörünün en iyisi seçildi.

Yılın En Başarılı Konut Projesi: 'meva Şehir'

Meva Şehir konut almak isteyenlerle buluşmaya devam ediyor. Lansman öncesi avantajlarımız hakkında bilgi almak için Atatürk Kültür Merkezi'nde 21-24 Eylül'de düzenlenen Erzurum Günleri'ndeki standımızı ziyaret edebilirsiniz.

Lansman Öncesi Avantajlarımızı Tanıtmaya Devam Ediyoruz