Sizi Arayalım Bize Ulaşın Tanıtım Filmi E-Katalog Sanal Tur Görüntülü Görüşme

BAŞKANIN MESAJI

Başkanın Mesajı

Biz Ünsal Şirketler Grubu olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir. Ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamayı amaçlıyoruz.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz.

Biz, Ünsal Şirketler Grubu olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde ülkemize değer üretmek için çalışma kararlılığımızı sürdüreceğiz.

ORHAN ÜNSAL
Yönetim Kurulu Başkanı