Sizi Arayalım Bize Ulaşın Tanıtım Filmi E-Katalog Sanal Tur Görüntülü Görüşme

BİZ KİMİZ?

Biz Kimiz?

Faaliyetlerimize başladığımız 1981 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandık.

Ünsal Group olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimarı yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra ofis ve yurt projeleri üretimi yapan bir şirket olarak da ön plana çıkıyoruz. Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi sürdürürken, yeni projelerimizle de ülkemize katma değer üretmeye devam ediyoruz.

Neler Yaptık & Neler Yaparız?

Ünsal Group olarak yalnızca konut, ofis, AVM ve endüstriyel tesis gibi projeler üretmekle kalmayarak bu projelerin birçoğunu ya da tamamını barındıran karma projeler de inşa ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana onlarca projeyi tamamlayarak, binlerce aileyi konut sahibi yaptık.

Ünsal Court, Popüler Konakları, Green Park, Concept Eryaman, Ünsal Residence, Smart Town, Ünsal Park gibi konut projelerimizi hayata geçirdik.

Başarılarımızı ülkemizin en konforlu yurt binalarından olan Mia Center projesini tamamlayarak perçinledik.

Bu projelerin yanı sıra Eskişehir Yolu’nun en prestijli projelerinden olan Nexus Tower’ı da hızla yükseltmeye devam ediyoruz.

Neden Farklıyız?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı.

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve Ünsal Group güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

Ünsal Group hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitesimizi ziyaret edebilirsiniz.