Sizi Arayalım Bize Ulaşın Tanıtım Filmi E-Katalog Sanal Tur

Duyurular

Milli gururumuz ampute milli futbol takımımıza bir destek de Meva Şehir’den! Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Ünsal, milli takımımıza Meva Şehir’den bir daire hediye ederek, destekte bulundu. Ünsal Group olarak Ampute milli takımıza başarılar dileriz.

Ampute Milli Takımımız Meva Şehir'de!

Ankara ve Türk müteahitlik sektörünü temsil etmek, yurt dışına tanıtmak misyonuyla katıldığımız 13. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Fuarında yoğun ilgi gördük. Meva Şehir standı Kuveyt Veliaht Prensi ve Arap dünyasından pek çok yatırımcıyı ağırlarken, konut almak isteyen ziyaretçilerden de yoğun talep aldı. Tüm ziyaretçlerimize gösterdikleri yoğun talep ve ilgi için teşekkür ederiz. ☎4440698 ➡www.mevasehir.com

13. Gayrimenkul Fuarı & Arap - Türk Zirvesi

Ankara Gazeteciler ve Yazarlar Derneği tarafından düzenlenen "Ankara'ya Değer Katanlar" ödül töreninde Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan Ünsal, Meva Şehir'le "Yılın Konut Projesi" ödülünün sahibi oldu.

Ankara'ya Değer Katanlar Ödül Töreni

Meva Şehir lansman organizasyonuna gösterdiğiniz çok yoğun ilgi ve talep için teşekkür ederiz. Lansman ayına özel sunduğumuz fiyat avantajlarını öğrenmek ve örnek dairelerimizi görmek için sizi de Meva Şehir satış ofisine bekleriz.

Meva Şehir'in Lansman Organizasyonu

Merakla beklenen Meva Şehir’in lansman tarihi belli oldu. 06 Mayıs 2018 Pazar günü saat 13:00’da satış ofisimizdeki organizasyonumuzla lansmanımızı gerçekleştireceğiz. Aynı gün Meva Şehir’in örnek daireleri de gezme ve projeyi daha yakından tanıma imkanı da sunulmaya başlanacaktır. Meva Şehir’i tanımak isteyen herkesi lansman organizasyonumuzda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Meva Şehir’in Lansman Tarih Belli Oldu

Meva Şehir’e ödül yağmaya devam ediyor. Meva Şehir bu kez de Gümüşhane’nin En’leri ödül töreninde ‘Yılın En Başarılı Konut Projesi’ seçildi. Gümüşhane Vizyon Dergisi tarafından gerçekleştirilen '2017 Yılın En'leri' anketinde dereceye giren isimlere düzenlenen törenle ödülleri verildi. Meva Şehir'in ödülünü Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan ÜNSAL aldı.

Meva Şehir'e Ödül Yağmaya Devam Ediyor.

Meva Şehir 'Yılın Enleri' ödül töreninde, 'Yılın En Başarılı Konut Projesi' ödülünün sahibi oldu. Meva Şehir; mimarisi, konsepti ve sunduğu sosyal olanakları konut sektörünün en iyisi seçildi.

Yılın En Başarılı Konut Projesi: 'meva Şehir'

Meva Şehir temel atma töreni 5 Kasım 2017'de şantiye alanımızda yapılan tören ile gerçekleştirildi.

Meva Şehir Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

CNR Emlak, Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarında yerli ve yatırımcıyla buluşan Meva Şehir, lansman öncesi avantajlarıyla katılımcıların büyük ilgisi ilgisini gördü.

Cnr Gayrimenkul Yatırımları Fuarında Yoğun İlgi İle Karşılandık

Haberankara tarafından düzenlenen Ankara siyaset, iş, bürokrasi gibi seçkin davetlilerin katıldığı törende, Ünsal Group Meva Şehir projesi ile yılın projesi ödülünün sahibi oldu.

Meva Şehir Yılın Projesi Ödülünün Sahibi Oldu