Sizi Arayalım Bize Ulaşın Tanıtım Filmi E-Katalog Sanal Tur

Duyurular

Meva Şehir lansman organizasyonuna gösterdiğiniz çok yoğun ilgi ve talep için teşekkür ederiz. Lansman ayına özel sunduğumuz fiyat avantajlarını öğrenmek ve örnek dairelerimizi görmek için sizi de Meva Şehir satış ofisine bekleriz.

Meva Şehir'in Lansman Organizasyonu

Merakla beklenen Meva Şehir’in lansman tarihi belli oldu. 06 Mayıs 2018 Pazar günü saat 13:00’da satış ofisimizdeki organizasyonumuzla lansmanımızı gerçekleştireceğiz. Aynı gün Meva Şehir’in örnek daireleri de gezme ve projeyi daha yakından tanıma imkanı da sunulmaya başlanacaktır. Meva Şehir’i tanımak isteyen herkesi lansman organizasyonumuzda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Meva Şehir’in Lansman Tarih Belli Oldu

Meva Şehir’e ödül yağmaya devam ediyor. Meva Şehir bu kez de Gümüşhane’nin En’leri ödül töreninde ‘Yılın En Başarılı Konut Projesi’ seçildi. Gümüşhane Vizyon Dergisi tarafından gerçekleştirilen '2017 Yılın En'leri' anketinde dereceye giren isimlere düzenlenen törenle ödülleri verildi. Meva Şehir'in ödülünü Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan ÜNSAL aldı.

Meva Şehir'e Ödül Yağmaya Devam Ediyor.

Meva Şehir 'Yılın Enleri' ödül töreninde, 'Yılın En Başarılı Konut Projesi' ödülünün sahibi oldu. Meva Şehir; mimarisi, konsepti ve sunduğu sosyal olanakları konut sektörünün en iyisi seçildi.

Yilin En Başarili Konut Projesi: 'meva Şehir'

Meva Şehir temel atma töreni 5 Kasım 2017'de şantiye alanımızda yapılan tören ile gerçekleştirildi.

Meva Şehir Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

CNR Emlak, Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarında yerli ve yatırımcıyla buluşan Meva Şehir, lansman öncesi avantajlarıyla katılımcıların büyük ilgisi ilgisini gördü.

Cnr Gayrimenkul Yatirimlari Fuarinda Yoğun İlgi İle Karşilandik

Haberankara tarafından düzenlenen Ankara siyaset, iş, bürokrasi gibi seçkin davetlilerin katıldığı törende, Ünsal Group Meva Şehir projesi ile yılın projesi ödülünün sahibi oldu.

Meva Şehir Yilin Projesi Ödülünün Sahibi Oldu

Meva Şehir konut almak isteyenlerle buluşmaya devam ediyor. Lansman öncesi avantajlarımız hakkında bilgi almak için Atatürk Kültür Merkezi'nde 21-24 Eylül'de düzenlenen Erzurum Günleri'ndeki standımızı ziyaret edebilirsiniz.

Lansman Öncesi Avantajlarimizi Tanitmaya Devam Ediyoruz